Dosyalar

Burada işlemleriniz sırasında veya öncesinde/sonrasında işinize yarayacak bazı dosyaları paylaşacağım. Dosyalar sürekli eklenecek. Ara ara kontrol etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

  • İlk dosya, kendi açık ve kapalı pozisyonlarımı takip etmek için kullandığım basit bir Excel dosyası. Talep eden çok fazla olduğu için siteden paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Aşağıdaki resme tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz:
  • Aşağıdaki link çalışmıyorsa BURAYA DA TIKLAYABİLİRSİNİZ
%title

  • İkinci dosya, Tradingview takip listenize borsada işlem gören tüm hisseleri eklemeniz için gerekli bir TXT dosyası. Bu dosyayı bilgisayarınıza indirin (aşağıdaki resme sağ tıklayıp SAVE LINK AS/LINKI FARKLI KAYDET demeniz gerekiyor. Ya da direkt tıklayınca tarayıcıda açılacak, oradan da kopyalayabilirsiniz). Tüm yazılanları kopyalayın. Tradingview’e dönüp bir liste oluşturun. Sağ üstteki ARTI tuşuna tıklayın ve çıkan pencerenin yazılabilir kısmına bu dosyadan kopyaladığınız hisseleri yapıştırın ve ENTER’a basın. Dosyayı indirmek için tıklayın:
%title

  • Bir de, aşağıya daha detaylı bir ayrım yaptım. Biliyorsunuz, Borsa İstanbul’da çeşitli pazarlar var. Şirketler sermaye yapılarına ve diğer bazı kriterlere göre bu pazarlarda değerlendiriliyor. Yıldız Pazar, Ana Pazar, Alt Pazar gibi. Aşağıda bu üç önemli pazarın hisse senetlerini ayrı ayrı TXT dosyaları şeklinde görebilirsiniz. Tıklayın. Yine Sağ tıklayıp SAVE LINK AS/LINKI FARKLI KAYDET derseniz bilgisayarınıza kaydedebilir, direkt tıklarsanız tarayıcınızda açabilirsiniz. Tradingview’de bu şekilde bir liste de oluşturabilirsiniz.