Atölyemize Hoş geldin!

Uzun zamandır Twitter'da ve Borsanın İzinden Blog'da seninle onlarca içerik, onlarca ders ve onlarca tecrübe paylaştım. Birçok kişi bu kaynakları kullanarak, kendi imkanlarıyla, sıfırdan başlayarak ilerledi, birçok kişi hali hazırda attığı temelin yanlış olduğunu paylaştığım derslerle ve yazılarla keşfetti, birçok kişi yine bu kaynakları okuyarak çok farklı bir bakış açısı kazandı ve sürdürülebilir başarı sağladı.

Şimdi ise, eğitim işini profesyonelleştirebileceğim bir ortam hazırladım. Adını Atölye koyduk. Burada kısa zaman içerisinde eklenecek birçok eğitimle kendini geliştirecek, özgürleştirecek ve profesyonel trader olmaya adım adım yaklaşacaksın.

Atölyemizde yayınlanan eğitimlerin detaylarını aşağıdan inceleyebilir, örnek dersleri izleyebilir, Menüyü kullanarak aklına takılan soruların cevaplarını bulabilir, telegram gruplarımızı inceleyebilir ve öğrenci yorumlarını okuyabilirsin.

Şu ana kadar onlarca trader yetiştirdim ve yetiştirmeye devam ediyorum. Bize katıl.

Eğitimlerde görüşmek üzere!

Videolu Eğitimler

Twitter zincirlerimden ve Websitemdeki yazılarımdan aşina olduğun akıcı eğitim dilim şimdi video destekli ve daha güçlü! İstediğin zaman, istediğin yerde izleyebilirsin.

Testler ve Ödevler

Her eğitim için ayrı ayrı testler ve pratiğini güçlendirecek ödevler hazırladım. Böylece videosunu izlediğin konunun beyninde iyice yer etmesini sağlamış olacağız.

Telegram Grubu!

Eğitimi alır almaz, sadece eğitimi alanların katılabildiği aktif Telegram grubumuza katılacaksın. Aynı senin gibi onlarca öğrenciyle 7/24 eğitimini aldığın konuyu konuşacak, pekiştirecek, gelişeceksin.

Soru - Cevap İmkanı

Eğitime dahil olduğun an aklına takılan ne varsa beraber konuşacağız, direkt olarak bana soru sorup, benden cevap alabileceksin. Böylece tüm yolculuk boyunca yanındayım.

Grafik Üzerinde Çalışma İmkanı

Eğitimin bittikten sonra yaptığın çizimleri bana gönderebilir, fikrimi sorabilirsin. Çizimlerinin üzerinde beraber konuşup, eksikleri beraber tespit edeceğiz.

Canlı Yayınlar

Eğitime başlar başlamaz girdiğin Telegram grubunda tüm öğrencilere özel yapılacak canlı yayınlar, açıklamalı videolu hisse analizleri, endeks yorumları gibi anlık bilgilendirmelere de ulaşmış olacaksın.

Satıştaki Eğitimler

Aşağıdaki eğitimleri hemen satın alıp, eğitimlere başlayabilirsin. Hangi eğitim sana göre? Her eğitimin altındaki "daha fazlasını görün" yazısına tıklayarak eğitimle ilgili detaylara, örnek videolu derslere ve açıklamalara ulaşabilirsin.
Aşağıda görmüş olduğun fiyatlara KDV DAHİLDİR.
-

₺8,340

Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye Teknik Analiz Eğitimi

₺9,540

Fiyatın Dili: Price Action Eğitimi

₺8,340

Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye VİOP Eğitimi

Ücretsiz

Tek Çizgiyle Nasıl Para Kazanırsın?

₺10,740

Piyasanın Anahtarı: Trade Psikolojisi Eğitimi

Öğrenciler Eğitimle İlgili Ne Dedi?

Yakında Eklenecek Diğer Eğitimler

Benim Yolum Eğitimi

Trade Psikolojisi Eğitimi

VIOP Eğitimi (eklendi)

HEY! TANIŞMA EĞİTİMİMİ GÖRDÜN MÜ?

Tamamı ücretsiz, yaklaşık 5 saatlik bir tanışma eğitimim var, hemen şimdi dahil olup izlemeye başlayabilirsin, böylece hem yeni bir işlem stratejisi öğreneceksin, hem de Atölye ile ilgili aklındaki olası soru işaretlerini sileceksin.

Tabi bir de, tanışmış olacağız.

Aşağıdaki butona tıkla!

İbrahim Babadağı Kimdir?

Merhaba! Ben İbrahim Babadağı, 2009'dan beri aktif olarak finansal piyasaların içindeyim. Teknik Analistim. Bulunduğum yere ve mevcut tecrübeme kelimenin tek anlamıyla düşe kalka, bata çıka geldim. Teknik Analizi yabancı kaynaklardan, onlarca kitap, saatler süren videolar, binlerce blog yazısıyla öğrendim. Öğrendiğimi direkt olarak piyasada uyguladım. Rafine ettim, kendime uygun hale getirdim. Her tarzı, her tekniği denedim. Kendi sistemimi kurdum. 2019'dan beri bu tecrübelerimi Borsanın İzinden internet sayfamda ve Twitter hesabımda paylaşıyorum. Şimdi ise, Borsanın İzinden Atölye ile tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışacağım. Teşekkürler.

İbrahim Babadağı

Teknik Analizi gölde değil, okyanusta öğrendim. İngilizce bilgim sayesinde yaklaşık 11 yıldır onlarca kitap, saatler süren video ve binlerce blog yazısı okudum. Bir sürü para kaybettim, daha da fazlasını kazandım. Öğrediğim her şeyi kendim piyasada yoğurdum, hamur haline getirdim, pişirdim. Şimdi sana öğreteceğim.

Okumaya ve konuşmaya olan ilgim sayesinde bir konuyu iyice anlayıp, karşı tarafın kolayca anlayabileceği basitliğe indiriyorum ve öyle anlatıyorum. Beni takip edenler yazılarımdan bu eğitimci dilime aşinadır. Aynı anlatım becerimi çektiğim videolarda da uygulamaya çalıştım. Hiç bir şeyi aceleye getirmedim, tane tane, detaylı ve akıcı anlattım. Böylece eğitimlerimdeki her konuyu çok hızlı bir şekilde anlayacak ve hemen uygulamaya geçeceksin.

Hikaye eğitimi alıp tamamladıktan sonra da bitmiyor. Tüm Borsanın İzinden ailesinin aktif olarak paylaşımda bulunduğu bir Telegram grubumuz olacak. Eğitime dahil olur olmaz oraya da katılacaksın. Orada sürekli teknik analiz, trader psikolojisi, risk/kasa yönetimi ve kişisel gelişim konuşan onlarca insanla beraber zaman geçireceğiz. 

Aklındaki tüm sorular ve destek ihtiyacı için aşağıdaki form aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsin.

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

Borsanın İzinden ve Borsanın İzinden Atölye’nin tüm teknik altyapısı BATIHOST İnternet Hizmetleri tarafından yönetilmektedir.

© 2024 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin: