Atölyemiz Açıldı!

Hoş geldin!
Senin uzun zamandır beklediğin, benim de uzun zamandır üzerinde çalıştığım Borsanın İzinden Atölye açıldı. İlk eğitim yüklendi. Artık aşağıdaki "hemen başla" tuşuna tıklayarak eğitim kartına ulaşabilir, eğitim kartındaki "detayları gör" butonuna tıklayarak eğitim detaylarına bakabilirsin. Satın almak istersen açılan sayfada gerekli yönlendirmelerle ödemeni yapıp eğitime hemen başlayabilirsin. Atölyeyle ve benimle ilgili detayları okumak istersen aşağıdaki "seni neler bekliyor" butonuna basabilirsin. Ayrıca, belki aklına takılan bazı soruları, sık sorulan sorulara cevaplar kısmında cevaplamış da olabilirim. Bu sayfaya ulaşmak için yukarıdaki menüden Sıkça Sorulan Sorular kısmına bakabilirsin.

Eğitimde görüşmek üzere!

Videolu Eğitimler

Twitter zincirlerimden ve Websitemdeki yazılarımdan aşina olduğun akıcı eğitim dilim şimdi video destekli ve daha güçlü! İstediğin zaman, istediğin yerde izleyebilirsin.

Testler ve Ödevler

Her eğitim için ayrı ayrı testler ve pratiğini güçlendirecek ödevler hazırladım. Böylece videosunu izlediğin konunun beyninde iyice yer etmesini sağlamış olacağız.

Telegram Grubu!

Eğitimi alır almaz, sadece eğitimi alanların katılabildiği aktif Telegram grubumuza katılacaksın. Aynı senin gibi onlarca öğrenciyle 7/24 eğitimini aldığın konuyu konuşacak, pekiştirecek, gelişeceksin.

Soru - Cevap İmkanı

Eğitime dahil olduğun an aklına takılan ne varsa beraber konuşacağız, direkt olarak bana soru sorup, benden cevap alabileceksin. Böylece tüm yolculuk boyunca yanındayım.

Grafik Üzerinde Çalışma İmkanı

Eğitimin bittikten sonra yaptığın çizimleri bana gönderebilir, fikrimi sorabilirsin. Çizimlerinin üzerinde beraber konuşup, eksikleri beraber tespit edeceğiz.

Canlı Yayınlar

Eğitime başlar başlamaz girdiğin Telegram grubunda tüm öğrencilere özel yapılacak canlı yayınlar, açıklamalı videolu hisse analizleri, endeks yorumları gibi anlık bilgilendirmelere de ulaşmış olacaksın.

Satıştaki Eğitimler

Aşağıdaki eğitimi hemen satın alıp başlayabilirsin.


Öğrenciler Eğitimle İlgili Ne Dedi?

Yakında Eklenecek Diğer Eğitimler

İbrahim Babadağı Kimdir?

Merhaba! Ben İbrahim Babadağı, 2009'dan beri aktif olarak finansal piyasaların içindeyim. Teknik Analistim. Bulunduğum yere ve mevcut tecrübeme kelimenin tek anlamıyla düşe kalka, bata çıka geldim. Teknik Analizi yabancı kaynaklardan, onlarca kitap, saatler süren videolar, binlerce blog yazısıyla öğrendim. Öğrendiğimi direkt olarak piyasada uyguladım. Rafine ettim, kendime uygun hale getirdim. Her tarzı, her tekniği denedim. Kendi sistemimi kurdum. 2019'dan beri bu tecrübelerimi Borsanın İzinden internet sayfamda ve Twitter hesabımda paylaşıyorum. Şimdi ise, Borsanın İzinden Atölye ile tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışacağım. Teşekkürler.

İbrahim Babadağı

Teknik Analizi gölde değil, okyanusta öğrendim. İngilizce bilgim sayesinde yaklaşık 11 yıldır onlarca kitap, saatler süren video ve binlerce blog yazısı okudum. Bir sürü para kaybettim, daha da fazlasını kazandım. Öğrediğim her şeyi kendim piyasada yoğurdum, hamur haline getirdim, pişirdim. Şimdi sana öğreteceğim.

Okumaya ve konuşmaya olan ilgim sayesinde bir konuyu iyice anlayıp, karşı tarafın kolayca anlayabileceği basitliğe indiriyorum ve öyle anlatıyorum. Beni takip edenler yazılarımdan bu eğitimci dilime aşinadır. Aynı anlatım becerimi çektiğim videolarda da uygulamaya çalıştım. Hiç bir şeyi aceleye getirmedim, tane tane, detaylı ve akıcı anlattım. Böylece eğitimlerimdeki her konuyu çok hızlı bir şekilde anlayacak ve hemen uygulamaya geçeceksin.

Hikaye eğitimi alıp tamamladıktan sonra da bitmiyor. Tüm Borsanın İzinden ailesinin aktif olarak paylaşımda bulunduğu bir Telegram grubumuz olacak. Eğitime dahil olur olmaz oraya da katılacaksın. Orada sürekli teknik analiz, trader psikolojisi, risk/kasa yönetimi ve kişisel gelişim konuşan onlarca insanla beraber zaman geçireceğiz. 

Aklındaki tüm sorular ve destek ihtiyacı için benimle iletişime geçebilirsin. Aşağıdaki butonu tıkla ve yaz

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

Borsanın İzinden ve Borsanın İzinden Atölye’nin tüm teknik altyapısı BATIHOST İnternet Hizmetleri tarafından yönetilmektedir.

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin.