Borsanın İzinden Atölye Öğrencilerimin 2023 Başarıları

%title

Dostlar, herkese merhaba.

Bu “Atölye öğrencilerinin başarılarını” paylaşma yazılarını geleneksel hale getirip, her yıl yapmak istiyorum artık. Belki okumuşsunuzdur, ilk yazıyı geçen sene, “Atölye Öğrencilerimin 2022 Başarıları” başlığıyla paylaşmıştım.

Eğer okumadıysanız, o yazımı mutlaka okuyun, orada da çok ilham veren, çok moral yükselten harika başarılar var.

Ama 2023 hikayelerimizin de 2022’den aşağı kalır bir yanı yok 🙂

Üstelik, 2023, 2022’ye göre daha zorlu bir yıldı. İlk 4 ay neredeyse sıkıştık kaldık, feci testere vardı ve trading’den para kazanmak 2022’ye oranla çok zordu.

Seçim sonrası çok iyi bir ralli oldu, bu ralli işte bizim gibi ve Atölye öğrencileri gibi gerçek trend takipçilerini diğerlerinden ayırdı. Biz bu trende çok iyi tutunduk ve ralliyi olabildiğince iyi sürdük. Diğerleri “buralar tepedir, daha da yükselmez, ekonomi zaten kötü, benden alan da kazansın” gibi altı boş bahanelerle trendden düşerken, biz “fiyat yükseliyorsa, geri kalan her şey teferruattır” deyip inatla, ısrarla trende tutunduk.

En iyi paralarımızı da seçim sonrası oluşan ralliden kazandık.

Atölye’de kurduğumuz Trading Topluluğu, gerçek anlamda Türkiye’nin en iyi 3-5 trading topluluğundan biri. Kesinlikle “uçtu, kaçtı” tarzı pomplama yok, spek hisse, patron hissesi konuşulmuyor, “tavan” peşinde değil, sürdürülebilir kazanç peşindeyiz.

Her fırsatta trade psikolojisi ve risk yönetimi konuşuyoruz. Birbirimizle kitap alıntıları paylaşıyoruz. Sesli sohbetler, toplantılar yapıyoruz, birbirimizi anlık değil sürekli geliştirmeye çalışıyoruz, anlık ve hızlı bir kazanç yerine, uzun vadeli ama sürekli kazanmaya çalışıyoruz.

Birine veya bir “höstada” bağlı olan ve o olmadan bir hiç olan amatörler değil, eğitimden ve topluluktan mezun olduktan sonra kendi ayakları üzerinde durabilen, kimseyle bağlı olmayan “yalnız” profesyoneller yetiştirmeye çalışıyoruz.

İşte böyle bir ortamın da kazanca dönmesi nispeten daha kolay oluyor.

Buyrun, Atölyemizin öğrencilerinin 2023 başarılarının bir kısmını direkt onların ağzından dinleyelim. Aşağıdaki öğrencim, eğitimi yine benim paylaştığım bir setuptan kazandığı parayla almış, eğitim sonrası evini yaptırmış, ödemelerini erkenden ödemiş:

%title

Aşağıdaki öğrencim 2022’de Atölye dışındayken kaybettiği parayı 2023’te yerine koymuş, toparlamış, doğru zamanda borsadan çıkıp dinlenmeye çekilmiş. Sonrasında doğru zamanda tekrar içeri girip kasasını ikiye katlamış.

%title

Aşağıdaki öğrencim çok iyi yerlerden maliyetlendiği halka arz hisseleriyle çok iyi paralar kazanmış.

%title

Diğer arkadaşlarımın da kendi yazdıkları başarı hikayelerini anlattıkları yazılar şöyle:

%title
%title

Daha en az 10 mesaj daha olmasına rağmen, yazıyı çok da uzatmamak ve sizi sıkmamak için bu kadarını paylaşmam yeterli. Eğer diğer öğrencilerimin yorumlarını merak ediyorsanız, şuraya tıklayarak öğrenci yorumlarının yüzlercesine ulaşabilirsiniz.

Eğer kendi ayaklarının üzerinde, kimseye bağlı kalmadan profesyonel bir şekilde işlem almak, finansal piyasalarda Traderlık mesleğinde yetkinlik kazanmak ve mekandan, zamandan ve insandan bağımsız para kazanabilmek istiyorsanız, Atölye’deki eğitimlerime bir göz atın.

Sizi de aramızda görmeyi çok isterim.

Görüşmek üzere.

Print Friendly, PDF & Email
Yazılarımı Aşağıdaki Butonları Kullanarak Arkadaşlarınızla Paylaşabilirsiniz:

Yazar: Borsanın İzinden

Diğer Yazıları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir