Merhaba,
 
Burada şu ana kadar Borsanın İzinden Atölye üzerinden eğitim alan onlarca öğrencimin bana Telegram veya Twitter DM üzerinden yazmış olduğu geri bildirimleri bulacaksınız.
 
Öğrencilerimin yorumlarına dalmadan önce, Atölye’nin direkt olarak değiştirdiği ve geliştirdiği hayatlar üzerine yazdığım şu blog yazısını da okumanızı çok isterim, tıklayın:
Eğer üstteki yazıyı okuduysanız veya okumak istemiyorsanız direkt olarak aşağıdan devam edip, öğrencilerimin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Eğitimle İlgili Twitter ve Telegram Üzerinden Gelen Mesajlar

Öğrenciler Eğitimle İlgili Ne Dedi?

Twitterda verdiğiniz güven sayesinde eğitimi almaya karar verdim. Bu işi doğru kaynaklardan öğrenmiş, bilgili ve bilgisini bu kadar güzel aktaran birinden eğitim aldığım için çok memnunum. Eğitimin müfredatı, anlatım tarzı, görüntü ve ses kalitesi, sunulan kaynaklar, ödevler, birebir soru-cevap imkanı olması harika. Sayende borsaya ve hayata bakışım değişti. Bize hayal satmayıp hep gerçekleri anlattığın için teşekkür ederim hocam. İyi ki varsın.
Emir Koç
@0carpediem0
Merhaba hocam, sitenizdeki tüm yazıları okudum. Hepsi birbirinden değerli ve gelişmek öğrenmek isteyen için bir hazine, ama gelişim açısından eğitim videolarının yeri çok ayrı olmuş. Bilinmesi gereken herşeyi en ince detayına kadar uzun uzun anlatmışsınız. Bana olan katkılarınızdan dolayı size çok teşekkür ederim. Yolun başındakilere tavsiyem eğer teknik analize meraklıysanız, hiç kafa bulandırmadan en doğru ve sade yer olan Atölye'den başlayın.
Eser B.
@bbuy_bsell
Merhaba ben Ali. Gerek borsaninizinden.com sitesinden gerekse teknik analiz kitapları ve youtubedaki videolardan teknik analiz temelim vardı. Fakat A-Z’ye Teknik Analiz eğitimi teknik analize yeni bir boyut kattı, price action’un ne kadar önemli olduğunu, en kârlı işlemlerin indikatörsüz bir grafikten çıktığını bu eğitimden anladım. Bir öğrenci olarak fiyatı her ne kadar bütçemi biraz zorlasa da eğitime başladıktan sonra Bitcoin değerinde bir eğitim aldığımı anladım.
Ali Ö.
@unlocopoco
Borsanın İzinden hesabı ile tanışmam 2020 yılı başlarına uzanıyor. Geçen süre zarfında aklıma düştüğü her an tebessüm yüzümden eksik olmaz 🙂 Bakın baz almanız gereken nokta şu; ego, kibir, her şeyi ben bilirim klişelerinden arındırılmış bir yol Borsanın İzinden. Yeni Başlayanlar İçin A'dan Z'ye Teknik Analiz Eğitimi sana gerekli donanımı ve altyapıyı fazlasıyla sunuyor. Burada bizler de varız, yanındayız 🙂 Atölye'ye şimdiden hoş geldin diyorum, sevgiler
Özgür
@zgrmarl
İbrahim Abi'yi yeni tanıyanlardanım. 4-5 aylık bir süreç bu (borsa ile tanışalı da aynı zaman geçti). Şansıma Twitter'da denk geldim. Allah’ın sevdiği kuluymuşum cidden. Çünkü sosyal medyada (Twitter, Whatsapp, Telegram vs.) bizleri yanlış yönlendirebilecek hatta zarara uğratabilecek çok sayıda kaynaklar, kişiler (hocamızın tabiri ile höstadlar :)) var. Bu yanlış kaynak ve kişilere aldanıp mağdur olan insanlar var ki onlardan biri olmak işe yeni başlayanlar için belki de en büyük tuzak. Bu sebeple İbrahim Abi'yi tanımış olmak benim için büyük bir şans oldu. Bir kere hiçbir çıkarı ve beklentisi olmadan başta kendi oluşturduğu kütüphane değerinde sitesinden (www.borsaninizinden.com), ayrıca Twitter üzerinden dersler, bilgiler, kaynaklar sunuyor. Hatta anlayana attığı tweetler ile uyarı, ikaz sinyalleri bile vermiştir. Bir de bunun web üzerinden eğitim halini gözünüz de canlandırın sürekli erişim ömür boyu sizde kalacak her an her yerden erişim sağlayabileceğiniz bir online kaynak. Tek kelime ile mükemmel. Özellikle eğitim grupları seviyeli ve herkesin birbirine değer kattığı bir ortam. Uzatmadan, sonuç olarak memnun kalacağımı biliyordum ama bu kadar çok memnun memnun kalacağımı inanın bende beklemiyordum. İyi ki dahil olmuşum eğitime.
Özgün Y.
@ozgunyasin1
Ben bir ortodontistim. Yaklaşık 10 ay önce borsa serüvenim başladı ve tabi ki herkes gibi kulaktan dolma bilgiler, duyumlar ve yanlışlarla başladım. Mesleğim gereği benim de tüm hayatım analitik düşünme, problem çözme ve sürekli öğrenme ile geçiyor. O nedenle borsa serüvenim başlar başlamaz bu işin eğitimini almam gerektiğine karar verdim. Bu aralar iş yoğunluğum sebebiyle okumaya daha az fırsatım olduğu için daha çok video içeriklere yöneldim. Birkaç ay önce başka bir eğitim aldım. Onun da faydasını gördüm fakat bugün sizin eğitiminizle gördüm ki parçaların arkasındaki mantık eksikmiş ve ben birleştirememişim. Sizi takip ettiğim günden beri analitik tarzınız, finansal piyasalara bakışınız, olaylara yaklaşımınız ve bence en önemlisi bütün bu saydıklarımda da etkisi olan hayat tarzınızı kendime çok yakın görüyordum. Eksiklerim konusunda sizi örnek alıyordum. Eğitimi ilk gece satın aldım. İlk video ile beraber doğru karar verdiğimi tamamen anladım. Daha eğitimin ortalarındayım. Ama şimdiden kendimdeki farkı görebiliyorum. Bitirdiğimde piyasalara farklı bakacağımdan hiç şüphem yok. Bu sebeple sizinle yolum kesiştiği için çok mutluyum. Eğitim için çok teşekkür ederim. Bu işe emek harcayıp, eğitimi alan herkese değer verdiğiniz ve onlara saygı duyduğunuz o kadar belli oluyor ki. Teşekkürler!
Ilgaz Ö.
Eğitimi almadan önce teknik analiz hakkında bilgim vardı ama daha çok toplama şeklindeydi. Yani bir şeyler biliyorum ama teknik analiz nereden geldi, mantığı nedir gibi konular hakkında bilgim yoktu . Bu eğitimdeki teknik konuların detaylı anlatımıyla işin mantığını kavramaya başladım. İbrahim hocanın anlatımıyla bazı doğru bildiğim yanlışları keşfettim ve bu bilgiler ilk günlerden portföyüme etki etti . Ayrica diğer arkadaşların attığı grafikler üzerinden bilgi paylaşımı yapmak teknik anlamda gelismemi sağladı . Bir grafikte olusum kesfettigimde gruba atmak için silahımı çekiyorum ama grubu kontrol ettiğimde çok hızlı silahşörler var 🙂 çalışmaya devam . Teşekkürler İbrahim hocam.
İbrahim G.
@ibrahimgnydn_
Hocam bazı şeyleri paylaşmak istemezsiniz ya o şey bu eğitim işte. Bu katılmış olduğum 3. teknik analiz eğitimi diyebilirim. Diğer eğitimlere de kendimi geliştirmek için katıldım. Bu eğitimi alırken öğrenecek bir şey kalmadı, zaten web sitenizdeki her şeyi 3-5 kere okudum. Neden katılayım diye kendime sordum. Sadece sizinle aynı platformda olmak ve sizle beraber yürümek için aldım. Ancak yok öyle değilmiş durum. Öğrenmeye devam ediyorum iyi ki almışım fiyata çok daha farklı bakmayı ve işin disiplini öğrenmeye başladım. Her girdiğim eğitim videosunun içi fazlasıyla dolu. Tekrar tekrar izlemek harika. Sizden eğitim almak bir yana sorularıma cevap almak çok daha başka. Telegram grubumuz harika. Teşekkürler
Ferhat K.
@kalafatogluuu
Borsa ile 2019 yazında tanıştım. Önceden hiçbir bilgim veya tanıdık borsacı arkadaşım yoktu. İbrahim hoca ile 2019 yılının sonlarına doğru tanıştım. Kendi kendime bir şeyler öğrenmeye çalıştım ama hep kendimi eksik hissediyordum. Atölye’den önce de teknik analiz üzerine eğitim aldım fakat hiçbiri bu eğitim gibi değildi. Bu eğitim size hem teknik analizi öğretiyor hemde size sıfırdan finans piyasalarını öğretiyor. İşin arka kısmındaki psikolojisini öğreniyorsunuz ve bilgiler kafanızda daha çok oturmaya başlıyor. Kendime daha çok güvenmeye başladım. Eğitim sadece videolardan ibaret değil, sorduğunuz her sorunun cevabını öğreniyorsunuz. Herkes bu engin tecrübeden yararlanmalı. İçim çok rahat bir şekilde bu eğitimi sonuna kadar tavsiye ederim. Saygılar.
Cem Tanık
@cemtanik7
Hocam senin belki de ilk takipçilerinden biriyim. Geçen gün Twitter DM'den geriye gitmeye çalıştım, sayfalarca gitmeme rağmen 2020 Ekim ayına bile ulaşamadım. Yani sorduğum her soruya içi dolu dolu cevaplar almışım senden. Tüm soruların cevaplarının çıktısını aldım, sitedeki tüm yazıların elimde, kağıt kalem üzerinden çalışıyorum. Senin büyük bir hayranınım. Hayata bakış açın da dahil olmak üzere kendimi senin sayende ciddi geliştirdim. Eğitim de çıkınca ilk alanlardan olmak istedim. Her şeyi bildiğimi sanıyordum ancak inan ki o kadar yanlış bildiğim şey çıktı ki eğitim boyunca. Tüm her şeye baştan başladım diyebilirim. Telegram'da seninle sürekli iletişim halinde olmak ve yönlendirmelerini dinlemek bile başlı başına bu bedele değer. Seviliyorsun hocam.
Kemal C.
Bu eğitim sadece teknik değil normal hayatta da uygulayabileceğim bir trader felsefesi kazandırıyor. Ed Seykotanın Türk okulunda gibiyim. Bu bir yaşam tarzı. Tekrar teşekkür ederim.
Tuluğ Y.
@tyavalar
Eğitimi almadan önce bilgili zannediyordum kendimi. İzledikçe ne kadar bilmediğimi anladım. Hem ibrahim abinin güzel anlatımı ile su gibi akan videolar, hem de gruptaki verimlilik inanılmaz geliştirdi. Teşekkürler ibrahim hocam
Burak S.
@endmuhburak

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Instagram hesabımız açıldı!

Bizi orada yalnız bırakma

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin.