Kar / Zarar Tablosu

Borsanın İzinden Twitter hesabını Ocak 2019’da açmışım. Üzerinden yıllar geçmiş. Twitter hesabını açtıktan yaklaşık 5-6 ay sonra da, Twitter üzerinden yaptığım bilgilendirmelerin tarihin tozlu sayfalarına karışmaması ve sizler tarafından her an ulaşılabilir olması için, bir de Blog açtım. Her ikisini hemen hemen aynı tarihlerde açtığımı varsayarsak, Borsanın İzinden projesinin neredeyse 4. yılındayız.
Bu 4 yıl boyunca, ta en başından beri tek önem verdiğim şey, takipçilerimle ve öğrencilerimle kurduğum karşılıklı güven ilişkisi oldu. Hiçbir zaman ve hiçbir şekilde onları suistimal edecek, onların iyi niyetlerinden yararlanacak, para kazanma ve daha iyi şartlarda yaşama isteklerini kullanacak hiçbir harekette ve davranışta bulunmadım.
Biliyorsunuz, borsa işi tamamen para işi ve paranın döndüğü hemen her yerde inanılmaz kirli ilişkiler bulunur. Bu projeyi ve takipçilerimi kullanarak hem kendilerinin büyük paralar kazanabileceği, hem de bu paralar üzerinden bana önemli kazançlar sağlayacak onlarca teklif aldım. Hepsine hayır dedim. Bu şekilde kolay paradansa, emek ve öğretim üzerine kurulu ama güven ilişkisi dahilinde zor bir yolu seçtim. Bu yılın hemen başlarında burayı, Atölye’yi açtım ve yıllarca öğrendiğim herşeyi belli bir plan program dahilinde eğitime dönüştürdüm. İlgi çok yüksek oldu. Yıllardır ekmiş olduğum dürüst ve güvenilir kimliğimin karşılığını yoğun bir şekilde aldım. Hepinize çok teşekkür ediyorum.
Aramızdaki bu güven ilişkisinin devamı için, Atölye’yi açtıktan itibaren her 6 ayda bir, sizlere şeffaf bir şekilde, kendi yaptığım tradelerin kar-zarar tablosunu bir yazıyla paylaşmaya karar verdim. Böylece siz de, eğitime yatıracağınız (kendinize göre anlamlı) bu bakiyenin doğru kişiye ve doğru eğitime gidip gitmediğinden emin olursunuz diye düşündüm. Aşağıda, 2020’den başlayarak her 6 ayda bir kendi trade tablomun kar ve zarar performanslarını paylaştığım muhasebe yazılarını bulabilirsiniz.
Bu eğitimi alın veya almayın, para verdiğiniz her eğitimin ve her eğitimcinin geçmişe doğru kazanç-kayıp tablosunu ve başarı rakamlarını isteyin. Kimseye gözü kapalı güvenmeyin. Paranın olduğu yerdeki kirlenmenin sınırlarını tahmin bile edemezsiniz.
Kar – Zarar tablolarını ve trade muhasebelerimi okumak için tıklayın:

2020 Trade Muhasebesi

Atölye öncesinde yazdığım ve tüm 2020 yılını kapsayan performans raporum.

2021 İlk 6 Ay Trade Muhasebesi

Atölye başladıktan sonra yazdığım ve 2021 ilk 6 ayını kapsayan performans raporum.

2021 Son 6 Ay Trade Muhasebesi

2021 son 6 ayı kapsayan performans raporum.

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin: