Telegram Kanallarımız

Sadece bir eğitim satın almıyor, aynı zamanda bir topluluğa katılıyorsunuz:
#BİATÖLYE Telegram Grupları

Birbirini çok iyi tanıyan, piyasalara aynı pencereden bakan, fırsatları birbiriyle paylaşan, birbirine öğreten ve birbirinden öğrenen yüzlerce kişi, farklı konu başlıklarında bir arada.
Ayrıca, ben de, İbrahim Babadağı olarak, sürekli bu toplulukla birlikteyim ve piyasa yorumlarımı, hisse analizlerimi, trade psikolojisinden kasa yönetimine tüm notlarımı ve hayat görüşümü sizlerle paylaşıyorum. Sesli sohbetler ve video konferanslar da yapıyoruz.
Aileye Katıl!

Aşağıda katılabileceğin tüm Telegram gruplarımızın detaylarını bulabilirsin

Bi Atölye Bilgilendirme Grubu

Bu grup sadece benim yazdığım, diğer katılımcıların yazamadığı bilgilendirme grubumuz. Burada her gün piyasa yorumlarımı, hisse analizlerimi, FX, Kripto, VIOP gibi marketlerle ilgili görüşlerimi, trade psikolojisi ve diğer önemli konularla ilgili notlarımı paylaşıyorum.

Bi Atölye Eğitim Grubu

Bu grupta eğitime dahil olan tüm arkadaşlarımız çizimlerini paylaşıyor, bu çizimler üzerinden benim de dahil olduğum tartışmalar yapılıyor, hatalar belirleniyor, düzeltiliyor, ayrıca genel anlamda piyasa konuşmaları, analizler ve sohbetler buradan yapılıyor.

Bi Atölye VIOP Grubu

Bu grupta çoğunlukla VIOP işlemleri yapan katılımcılar var ve yaptıkları ve yapacakları işlemleri, çizimleri paylaşıp diğer katılımcılardan fikir alıyorlar. Ayrıca genel anlamda VIOP sohbeti de bu grupta dönüyor.

Bi Atölye Kripto Grubu

Bu grup tamamen Kripto Trader'ları için. 7/24 kripto konuşan ve 7/24 kripto trade etmek isteyen her topluluk katılımcısı sürekli burada ve sürekli grafik paylaşıyor.

Bi Atölye FX Grubu

Forex piyasasının o hareketli ve hiç durmayan enerjisini bu grupta topladık. Henüz diğer gruplar kadar kalabalık değiliz ama gün geçtikçe çoğalıyoruz. Ailemize katıldığında bu gruba da erişim imkanın olacak.

Bi Atölye Yurt Dışı Yatırım Grubu

Türkiye piyasasından sıkıldıysanız, yeterince hareketli gelmiyorsa, trendi yoksa, tek seçeneğiniz burası değil. Yurt dışı piyasalarda trade eden onlarca arkadaşımız bu toplulukta.

Bi Atölye Sohbet Grubu

Bu grup borsa ve piyasalar dışındaki tüm sohbetlerimizin döndüğü grup. Bazen gülüyor, bazen ülke gündemiyle dertleniyoruz. Stres atıp, birbirimizi motive edip, mücadeleye azmini burada biriktiriyoruz.

Sıradaki?

Yukarıdaki grupların bir kısmı, katılımcı dostlarımızın tavsiyeleriyle açtığımız gruplar. Belki sen de aramıza katılıp, yeni bir grup önerisinde bulunacaksın ve bu grup da bize çok şey katacak. Bekliyoruz!

Telegram Gruplarında Neler Var?

Telegram gruplarımıza, eğitimimi satın alır almaz dahil olabilirsin. Eğitimi satın aldığında, aynı gün, sana gönderilen maildeki linklere tıklayarak tüm gruplara katılabilirsin. Telegram gruplarında seni neler bekliyor?

Unutma:

Telegram gruplarımızda şu kurallar geçerlidir:

Eğer hala aklında bazı sorular varsa, ben buradayım, aşağıdaki tuşa basarak direkt olarak benimle iletişime geçebilir, sorunu sorabilirsin. Sana en kısa sürede döneceğim.

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin: