Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimleri iki türlü satın alabilirsin. Havale/EFT yoluyla veya Kredi Kartıyla. Kredi Kartıyla aldığında eğitim hemen hesabına tanımlanacak, direkt olarak eğitime başlayabilirsin. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptığında, ücretin şirket hesabına geçtiğini kontrol ettikten sonra eğitimi hesabına ben tanımlıyorum. Bunun için de biraz zamana ihtiyacım oluyor. Gün içerisinde saat 13:00’e kadar yaptığın para transferlerini aynı gün akşama kadar, 13:00’den sonra yaptığın para transferlerini ise bir sonraki gün saat 13:00’e kadar onaylıyorum. Onaylandıktan sonra eğitimi hesabında tanımlı bir şekilde bulabilir ve hemen eğitime başlayabilirsin.

Eğitimi satın aldıktan sonra eğitim hesabında sabit duracak. Herhangi bir zaman aşımı veya kaldırılma süresi yok. Yani 1 yıl sonra da, 5 yıl sonra da eğitimi hesabında görebileceksin. Ancak piyasadaki fırsatları kaçırmamak adına eğitimi hızlıca tamamlamanı ve aramıza katılmanı tavsiye ederim 🙂

Atölyemize internete bağlı olan ve tarayıcı açabildiğin (Chrome’u tavsiye ederim) herhangi bir cihazla ulaşabilir, eğitimi istediğin yerden, istediğin zaman, istediğin cihazla izleyebilirsin.

Senin de anlayış gösterebileceğin gibi, çeşitli ticari sebeplerden dolayı bu eğitimin Atölyemiz dışında izlenmesi, bilgisayara veya telefona indirilmesi ve dağıtılması istediğim bir şey değil. Ek olarak, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca bu derslerin İbrahim Babadağı ve dersin katılımcılarının tamamının izni olmadan başkaları tarafından download edilmesi, halka açık alanlarda paylaşılması ve ticari amaçla kullanılması yasak. Bu konuda hassasiyetini rica ediyorum.

Eğitimi satın alınca, sadece eğitimi satın alanların dahil olduğu ve benim de sürekli aktif paylaşım yaptığım Trading Topluluğumuza katılacaksın. Orada senin gibi diğer tüm öğrenciler ve ben sürekli teknik analiz konuşacağız. Bu gelişiminin önemli bir parçası olacak. Ek olarak, sadece Topluluğa özel canlı dersler, anlık paylaşımlar ve öğrencilere özel zincirler de olacak. Tüm grafiklerini ve çizimlerini beraber inceleyeceğiz, tüm sorularını direkt olarak bana sorma hakkına sahip olacaksın.

Evet, eğitimin tamamını satın almak istemeyenler için eğitimin belli başlı konularını ayrı ayrı paketler halinde satışa sunacağım. Takipte kal.

Tabi var. Eğitim sayfasında en aşağıda eğitimin ilk giriş videosunu, eğitimi anlattığım videoyu bulabilirsin. Buraya Tıkla ve aşağı in, karşına çıkacak. Ayrıca YouTube kanalımda da örnek dersler bulabilirsin. Three Inside Up anlattığım şu video ve en önemli hareketli ortalamaları anlattığım şu video işine yarayacaktır. Bir de eğitimde bulunan açıklamalı hisse analiz örneklerinden birini yükledim. #AEFES inceledik. Ona da burayı tıklayarak ulaşabilirsin.

Hayır, her eğitim birbirinden ayrı olarak tasarlandı ve birbirinden ayrı olarak satışa sunulacak. Ancak toplu alımlarda bir indirim söz konusu olacak. Ek olarak, önceki eğitimlerden herhangi birini almış arkadaşların da ekstra bir indirime sahip olacağını söyleyebilirim. Şartlara uyuyorsan benimle Twitter’dan veya mail yoluyla iletişime geç. Mailim: borsaninizinden (at) gmail (nokta) com

Evet, profesyonel trading eğitimlerini satın almadan önce beni tanımak, anlatım becerilerimi görmek, anlattığım konular hakkındaki yetkinliğimi tartmak istiyorsan, 5 saat süren ve TAMAMEN ÜCRETSİZ olan tanışma eğitimime dahil ol. O da diğer eğitimlerim gibi PROFESYONEL, tek bir farkı var, ÜCRETSİZ 🙂 Eğitime burayı tıklayarak dahil olabilirsin.

Evet, Telegram gruplarımıza katılmak için herhangi bir eğitimi alman yeterli. Tüm eğitimleri alma şartın yok. Ancak eğitimler bütünleşik, o yüzden hepsini paket halinde almanı da tavsiye ederim.

Evet, ödeme ortağımız PayTR’nin 256 bit Encryption – Secure Payment lisansı sayesinde tamamen güvenli bir şekilde ödemeni yapabilir, kredi kartına ufak bir vade farkıyla 3 taksite kadar taksitlendirebilirsin.

Evet, öğrenciysen toplam tutar üzerinden %15’lik bir öğrenci indirimin var. Ancak 25 yaşını aşmamış olman gerekiyor. Açıköğretim, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilik olarak kabul edilmiyor. Şartları sağlıyorsan, indirim için bana Twitter’dan veya borsaninizinden (at) gmail (nokta) com adresinden ulaşıp, edevletten alınma güncel öğrenci belgeni gönderebilirsin. En kısa zamanda sana indirim kodunu göndereceğim.

Evet, her iki eğitimi aynı anda alırsan %15’lik bir indirimin mevcut. Üç eğitimi de aynı anda alırsan indirimin %20. Benimle Twitter’dan veya e-mail yoluyla (borsaninizinden (at) gmail (nokta) com)  iletişime geçersen, sana bu indirimler için bir kupon kodu vereceğim. Bu kupon kodunu kullanarak indirimi uygulayabilirsin.

Eğitimler birbirinin devamı niteliğinde ancak aynı zamanda da bağımsız. Eğer teknik analiz ile ilgili bilgin neredeyse sıfırsa veya ne bildiğinin farkında değilsen, mutlaka ilk eğitimle, yani Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye Teknik Analiz eğitimiyle başla. Eğer Price Action konseptlerine hakim olmak istiyorsan üzerine Fiyatın Dili: Price Action eğitimini, eğer VİOP’ta işlem yapmak istiyorsan da Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye VİOP eğitimini ekle.

Eğitimleri alıp ödemeyi yaptıktan sonra, 24 saat içerisinde sana bir mail göndereceğim. Bu mailde hem Atölyemizin kullanma kılavuzu hem de Telegram gruplarımıza katılım linki mevcut. Mail bazen SPAM klasörüne düşebiliyor. O yüzden eğer gelen kutusunda bulamadıysan, SPAM klasörünü kontrol etmeyi unutma.

İlk eğitimde (Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye Teknik Analiz) ödevler ve sınavlar mevcut. Sınavlarla kendini notlayabilir, ödevleri yapıp bana göndererek öğrendiklerini sorgulatabilirsin. Ödevleri haftada 1 kontrol ediyorum ve onaylıyorum.

Evet verir. Aklı varsa vermesi gerekir. Eğer sen de böyle bir eğitim arıyorsan, aklın varsa borsadan para kazanan birinin verdiği eğitimi alırsın 🙂 Bu konuyu şu yazımda detaylandırdım, lütfen oku: 

Sorularına cevap bulamadıysan ben buradayım, aşağıdaki tuşa basarak direkt olarak benimle iletişime geçebilir, sorunu sorabilirsin. Sana en kısa sürede döneceğim.

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin: