Atölye’nin bu bölümünde, Atölye’de satışta olan eğitimlerimin içerisinden paylaştığım örnek dersleri izleyebilirsin. Acele etme, her eğitimimi incele, bana soruların varsa sormaktan çekinme, süreci arkasından ittirme, doğru zaman geldiğinde süreci başlat ve aramıza katıl.

Aşağıda sırasıyla şu an satışta olan eğitimlerimi ve bu eğitimlerden izleyebileceğin örnek dersleri bulabilirsin:

1. Yeni Başlayanlar İçin A'dan Z'ye Teknik Analiz Eğitimi Örnek Dersler

İsmine aldanma, bu eğitim yeni başlayanlara uygun olduğu kadar, kendini belirli bir seviyeye getirebilmiş ancak hala ne yapacağı konusunda net bir fikri olmayanlara da uygun. Yani seni bulunduğun seviyeden alıp “orta” seviyeye kadar getirecek.

 Önce eğitimde neler öğreneceğini aşağıdaki ilk videodan izle, sonra hemen onun altında 3 adet örnek eğitim videosu var, onları tek tek izle. 

Eğer aklında başka soru varsa, benimle mutlaka iletişime geç.

Bu Eğitimle İlgili Diğer Örnek Dersler

2. Fiyatın Dili: Price Action Eğitimi Örnek Dersler

Merakla beklenen o eğitim sonunda hazır. Bu eğitimle birlikte tüm dünyayı kasıp kavuran ve sıklıkla kullanılan Price Action’ı, nasıl kullanıldığını, akıllı paranın grafik üzerinde bıraktığı izleri, Price Action konseptlerini hem sade, açık ve net bir anlatımla öğreneceksin, hem de bol bol pratik yapma imkanı bulacaksın. Aşağıdaki örnek dersleri kaçırma:

Eğer hala aklında bazı sorular varsa, ben buradayım, aşağıdaki tuşa basarak direkt olarak benimle iletişime geçebilir, sorunu sorabilirsin. Sana en kısa sürede döneceğim.

Sosyal Medyada Borsanın İzinden

© 2020 Borsanın İzinden / Borsanın İzinden Atölye – Tüm Hakları Saklıdır.

Aklına takılan ne varsa, aşağıdaki formu kullanarak bana iletebilirsin: